SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
550 000 €
(5 914 € / m²)
Verkoop
3
2+
93 m²
Rua do Mar, Loulé

slaapkamer3
vlak93 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T2 inserido em condomínio de luxo, localizado em zona premium de Vilamoura. Este imóvel destaca-se pela sua excelente qualidade de constru...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Rua do Mar, Loulé
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad Portugal