SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
544 000 €
(3 627 € / m²)
Verkoop
4
2+
150 m²
Rua do Beato, Lisboa

slaapkamer4
vlak150 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Originalmente com 5 quartos, este apartamento duplex foi totalmente renovado e transformado num T4 com áreas muito generosas, tendo sido feito o aprov...

Parameters

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieWeergaveHouten vloerBadDouchecabine

Ander
Leeftijd van het aanbod: 483dagen
Bijgewerkt: 483dagen

Plaatsen

Rua do Beato, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Colombo II