SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
950 000 €
(10 106 € / m²)
Verkoop
2
2+
94 m²
Avenida da Liberdade, Lisboa

slaapkamer2
vlak94 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1-bedroom apartment, 92 sqm (gross floor area), two parking spaces, in the Liberdade 71 development, with rooftop swimming pool, on Avenida da Liberda...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 487dagen
Bijgewerkt: 487dagen

Plaatsen

Avenida da Liberdade, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

JLL Residential