SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
840 000 €
(7 636 € / m²)
Verkoop
3
2+
110 m²
Avenida do Índico, Lisboa

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Viver numa das torres mais emblemáticas do Parque das Nações é possível neste fantástico duplex na torre de São Rafael.Este apartamento é composto por...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineGemeubileerdHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Avenida do Índico, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DECISÕES e SOLUÇÕES - OEIRAS