SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
799 000 €
(10 377 € / m²)
Verkoop
1
1
77 m²
Campo Grande, Lisboa

slaapkamer1
vlak77 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T1 no campo grande.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Campo Grande, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Realty Art M&J