SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
339 500 €
(6 790 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Rua José Estevão, Lisboa

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T1 remodelado próximo do Jardim Constantino. Caixilharia em PVC, vidros duplos, luzes em LED e pavimento flutuante fazem parte dos acabame...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveNa de reconstructieKeukenapparatuurWaterverwarmer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Rua José Estevão, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Pleno Investe