SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 490 000 €
(8 054 € / m²)
Verkoop
4
1
185 m²
Avenida da Liberdade, Lisboa

slaapkamer4
vlak185 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3-Bedroom flat, 2 of them en suite, in an excellent location next to Avenida da Liberdade, in the heart of Lisbon. It has been refurbished with good ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieNatuurlijk lichtKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Avenida da Liberdade, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Portugal