Lijst met aanbiedingen
49
49
49
1 385 000 €
(6 295 € / m²)
Verkoop
6+
2+
220 m²
Rua Jau, Lisboa
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
6+
vlak
220 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
There are 2 2-bedroom apartments transformed into 1, on the top floor / penthouse of Condomínio Alcântara Rio, on Rua João de Oliveira Miguens.
Liv...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua Jau, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.