SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
367 500 €
(5 034 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
73 m²
Rua Lopes, Lisboa

slaapkameratypical
vlak73 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Renovierte 2-Zimmer-Wohnung mit ausgezeichnetem Tageslicht in Penha de França mit zwei Badezimmern.
Wir präsentieren diese fantastische 2-Zimmer-Wohnu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua Lopes, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Habisale