SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
810 000 €
(10 125 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
80 m²
Rua Garrett, Lisboa

slaapkameratypical
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

1 bedroom flat with 81 m2, terrace of 19 m2, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rua Garrett, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dils Portugal