SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
358 000 €
(7 160 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Lisboa

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming 50 m² apartment, with 80 M2 gross area, perfectly located in the heart of Lisbon. Featuring two cozy bedrooms and well-distribu...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

eXp Portugal