SUPA24
Overig
Overig
Overig
975 000 €
(6 094 € / m²)
Verkoop
5
2+
160 m²
Rua Domingos Sequeira, Lisboa

slaapkamer5
vlak160 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent 5 bedroom flat, located in one of the most prestigious areas of Lisbon - Estrela - inserted in a solid and well-maintained building, with li...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Rua Domingos Sequeira, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

RealFolio