SUPA24
Overig
Overig
Overig
950 000 €
(11 047 € / m²)
Verkoop
3
2+
86 m²
Rua da Lapa, Lisboa

slaapkamer3
vlak86 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3 Bedroom duplex flat in Lisbon, with 115sqm of gross area, three bedrooms, two suites, balcony and river view, inserted in a fully rehabilitated trad...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Rua da Lapa, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Castelhana