SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
780 000 €
(9 286 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
84 m²
Rua Prior do Crato, Lisboa

slaapkameratypical
vlak84 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spacious two-bedroom apartment with 104 sqm, located in the Renaissance 1890 development in Alcântara, Lisbon.
This apartment is distributed as follow...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 53dagen

Plaatsen

Rua Prior do Crato, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Infante & Riu - Portugal Real Estate