SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
590 000 €
(10 926 € / m²)
Verkoop
1
1
54 m²
Rua Castilho, Lisboa

slaapkamer1
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this elegant one-bedroom apartment located in the heart of Rua Castilho, one of Lisbon's most prestigious areas, with the option to purchase ...

Parameters

Gegenereerd door AI

GemeubileerdNatuurlijk lichtKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Rua Castilho, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Rio