SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
975 000 €
(9 848 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
99 m²
Avenida de Berna, Lisboa

slaapkameratypical
vlak99 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This charming 2-bedroom apartment of 99sqm with a garden is located in the new Miguel Bombarda 54 development, a renovated 1920s building in the vibra...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteNatuurlijk lichtHoge plafondsNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Avenida de Berna, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Infante & Riu - Portugal Real Estate