SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 070 000 €
(6 688 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
160 m²
Rua Costa do Castelo, Lisboa

slaapkameratypical
vlak160 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Very spacious 1+1 bedroom duplex apartment with 188 sqm, located in the Ando Living Pedras Negras House project.
This apartment is distributed over tw...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteApart toiletHoge plafondsHouten vloerNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Rua Costa do Castelo, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Infante & Riu - Portugal Real Estate