SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
875 000 €
(8 838 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
99 m²
Rua da Lapa, Lisboa

slaapkameratypical
vlak99 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Spacious 2+1 bedroom apartment with 116 sqm, located in the Infante Residences development, with river view.
This apartment consists of a large social...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteHouten vloerKeukenapparatuurBeveiligingHoge plafondsNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 67dagen

Plaatsen

Rua da Lapa, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Infante & Riu - Portugal Real Estate