Lijst met aanbiedingen
15
15
15
960 000 €
(7 934 € / m²)
Verkoop
2
1
121 m²
Rua do Arco da Graça, Lisboa
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
121 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Identificação do imóvel: ZMPT572582
HAVA - Apartamentos Turísticos: The Lisbon Quintessence
Apartment T1 views of São jorge Castle and Tagus River
D...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
F - Zeer onzuinig
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
72dagen
Bijgewerkt:
72dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua do Arco da Graça, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.