SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
585 000 €
(9 750 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
60 m²
Rua da Lapa, Lisboa

slaapkameratypical
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Located in the heart of Lisbon, close to the Tagus River, this luxurious apartment under construction is the perfect refuge for those looking for a ba...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

Rua da Lapa, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

De Brito Properties