SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht, hoge plafonds
Woonkamer; uitzicht, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
699 500 €
(11 467 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
61 m²
Rua Leandro Braga, Lisboa

slaapkameratypical
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T1 no emblemático INFINITY. Lisboa, ao longo do vastíssimo estuário do Rio Tejo, esta velha cidade meridional, lindíssima e cheia de luz, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 77dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

Rua Leandro Braga, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Prestige