SUPA24
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; natuurlijk licht, houten vloer, moderne stijl
Woonkamer; uitzicht, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
1 099 000 €
(6 209 € / m²)
Verkoop
3
2+
177 m²
Calçada da Memória, Lisboa

slaapkamer3
vlak177 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fully renovated 3+1 bedroom duplex apartment on the prestigious Calçada da Memória, next to Largo da Igreja da Memória a prime area of Ajuda/Restelo/...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Calçada da Memória, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Inca Linha