SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
842 617 €
(19 150 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
44 m²
Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa

slaapkameratypical
vlak44 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charming one-bedroom apartment located in the Arco 1870 - Boutique Apartments project.
This property is laid out as follows: we enter on the second fl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 77dagen
Bijgewerkt: 52dagen

Plaatsen

Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Infante & Riu - Portugal Real Estate