SUPA24
799 000 €
(7 330 € / m²)
Verkoop
2
2+
109 m²
Rua Costa do Castelo, Lisboa

slaapkamer2
vlak109 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Magnificent 2 bedroom apartment with 108.65sqm and balconies in the trendiest area of lisbon, Chiado. It is in Baixa-Chiado, where charm and elegance...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 180dagen
Bijgewerkt: 169dagen

Plaatsen

Rua Costa do Castelo, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

RealFolio