SUPA24
Overig
Overig
Overig
689 000 €
(5 991 € / m²)
Verkoop
2
2+
115 m²
Rua Gilberto Rola, Lisboa

slaapkamer2
vlak115 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 Bedroom apartment / 2 suites / 3 bathrooms Apartment with 128.00sqm of gross private area with two suites, three bathrooms and three balconies. The...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 180dagen
Bijgewerkt: 53dagen

Plaatsen

Rua Gilberto Rola, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Remax Prestige