SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 925 000 €
(9 872 € / m²)
Verkoop
4
2+
195 m²
Rua Dom Jorge da Costa, Lisboa

slaapkamer4
vlak195 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condo/Apartment T4 for sale at 1/u00A0735/u00A0000 €

Ander
Leeftijd van het aanbod: 180dagen
Bijgewerkt: 53dagen

Plaatsen

Rua Dom Jorge da Costa, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Remax Prestige