SUPA24
Overig
Overig
Overig
3 100 000 €
(18 235 € / m²)
Verkoop
3
2+
170 m²
Rua Canto da Maya, Lisboa

slaapkamer3
vlak170 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3 Bedroom flat, with a special architect's touch, with 169.82sqm of gross private area, 40sqm of balconies, two parking spaces and storage room, inser...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteKeukenapparatuurHoge plafondsNatuurlijk lichtHouten vloerStoepSlimme apparatenBeveiligingGemeubileerdModerne stijlGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 177dagen
Bijgewerkt: 50dagen

Plaatsen

Rua Canto da Maya, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Castelhana