SUPA24
Overig
Overig
Overig
850 000 €
(9 884 € / m²)
Verkoop
2
2+
86 m²
Rua dos Marcos, Lisboa

slaapkamer2
vlak86 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This excellent and exclusive apartment has stunning views over the Tagus River and Parque das Nações in Lisbon. All view photos were taken from inside...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 180dagen
Bijgewerkt: 69dagen

Plaatsen

Rua dos Marcos, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Predimed