SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
529 000 €
(4 898 € / m²)
Verkoop
5
2+
108 m²
Rua Andrade, Lisboa

slaapkamer5
vlak108 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Identificação do imóvel: ZMPT581592

Apresentamos este magnífico apartamento T4 situado na freguesia de Arroios, em pleno Intendente, uma das zonas ma...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 206dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rua Andrade, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZOME Lisboa Benfica