SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
499 900 €
(5 049 € / m²)
Verkoop
3
1
99 m²
Rua Washington, Lisboa

slaapkamer3
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover your dream home in this almost-new 3-bedroom apartment located in the vibrant city of Lisboa. Priced at 479,900, this spacious 100m² residenc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 215dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Rua Washington, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 New Home