Lijst met aanbiedingen
23
23
23
1 100 000 €
(12 644 € / m²)
Verkoop
2
2+
87 m²
Avenida do Índico, Lisboa
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
87 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
This two-bedroom duplex apartment in Torre S Rafael is a unique opportunity for those seeking comfort, elegance and a prime location.
We are Credit I...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
219dagen
Bijgewerkt:
65dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenida do Índico, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
CENTURY 21 Inca Paris
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
CENTURY 21 Inca Paris
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper