Lijst met aanbiedingen
20
20
20
1 010 000 €
(7 372 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
137 m²
Rua Jau, Lisboa
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
137 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Conclusão da obra até ao 1º semestre de 2026
* T3 com 137m2 de área privativa com uma arrecadação e um estacionamento.
Um lugar com nome, luz e insp...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Houten vloer
Keukenapparatuur
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
279dagen
Bijgewerkt:
69dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua Jau, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.