Lijst met aanbiedingen
10
10
10
173 250 €
(6 417 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Rua Arrabalde da Ponte, Leiria
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
27 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Identificação do imóvel: ZMPT583996
Descrição do Imóvel:
Apartamento T0 em construção no Empreendimento SAYAP DO LIS, exclusivo em Leiria
Localizaçã...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
141dagen
Bijgewerkt:
117dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua Arrabalde da Ponte, Leiria
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.