SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
615 000 €
(6 543 € / m²)
Verkoop
3
2+
94 m²
Rua Bartolomeu Perestrelo, Lagos

slaapkamer3
vlak94 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Identificação do imóvel: ZMPT560524

Small condominium with 23 unique apartments, excellent finishes, and insulation, just 300 meters from Porto de Mó...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Rua Bartolomeu Perestrelo, Lagos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZOME Albufeira