SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
288 000 €
(4 500 € / m²)
Verkoop
1
1
64 m²
Estrada do Farol, Lagoa

slaapkamer1
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located within walking distance of Carvoeiro Beach and set on one of the main and most vibrant streets in the village, this apartment enjoys a privile...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 233dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Estrada do Farol, Lagoa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Realty Art II