SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
640 000 €
(5 333 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
120 m²
Rua Alegre, Gondomar

slaapkameratypical
vlak120 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 bedroom flat inserted in a new development, ready to move in, ideal for those who value comfort, outdoor space and quality of construction.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rua Alegre, Gondomar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Porta 88