SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
460 000 €
(6 667 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
Rua Padre Lopes, Funchal

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Identificação do imóvel: ZMPT585171

Empreendimento exclusivo localizado no Funchal, composto por 11 elegantes apartamentos T1 e uma moradia distinta....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Padre Lopes, Funchal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZOME Funchal