SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
680 000 €
(4 690 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
145 m²
Rua da Igreja, Faro

slaapkameratypical
vlak145 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3 bedroom flat with 145 m2, garden of 56 m2, 3 parking spaces and storage room, inserted in a new contemporary and exclusive development, located in t...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rua da Igreja, Faro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dils Portugal