SUPA24
Overig
Overig
Overig
395 000 €
(3 086 € / m²)
Verkoop
3
2+
128 m²
Rua da Arrancada, Castro Marim

slaapkamer3
vlak128 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3 Bedroom duplex flat of new construction, spread over the 2nd floor and attic of the Casas de Alcaria Building, in Altura, Castro Marim. A unique pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rua da Arrancada, Castro Marim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Around The Sun