SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
520 000 €
(6 842 € / m²)
Verkoop
2
2+
76 m²
Rua A Cidade e As Serras, Cascais

slaapkamer2
vlak76 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T2 inserido na prestigiada Urbanização Alto do Mação, que se destaca pela sua arquitetura moderna, linhas simples e funcionais, e excelent...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Rua A Cidade e As Serras, Cascais
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Realty Art Mar