SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
665 000 €
(5 938 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
112 m²
Travessa do Poço, Cascais

slaapkameratypical
vlak112 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We present this elegant brand new flat, with an exclusive garden, inserted in a contemporary building of 5 apartments, just a few minutes walk from th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Travessa do Poço, Cascais
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mercator