SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
337 500 €
(2 464 € / m²)
Verkoop
2
2+
137 m²
Rua do Bairro, Braga

slaapkamer2
vlak137 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This magnificent development in the city of Braga offers a luxurious and sophisticated lifestyle. With two bedrooms and two bathrooms, this brand-new ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 119dagen
Bijgewerkt: 103dagen

Plaatsen

Rua do Bairro, Braga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BASEA REAL ESTATE