SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
570 000 €
(3 098 € / m²)
Verkoop
4
2+
184 m²
Praça Gama Pinto, Amadora

slaapkamer4
vlak184 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Jardins da Atalaia has 17 fractions with typologies of T2, T3 and T4.
What distinguishes our apartments are the generous areas between 105m2 and 190m2...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 490dagen

Plaatsen

Praça Gama Pinto, Amadora
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Realty Art M&J