SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 000 €
(3 333 € / m²)
Verkoop
1
1
48 m²
Rua do Município, Albufeira

slaapkamer1
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1-Bedroom Apartment in Paraíso de Albufeira - Comfort, Space and a Prime Location Discover this excellent 1-bedroom apartment located in the prestigio...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 177dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Rua do Município, Albufeira
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Predimed