SUPA24
Overig
Overig
Overig
122 393 €
(1 654 € / m²)
Verkoop
4
1
74 m²
Infułacka, Zamość

slaapkamer4
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na parterze w kameralnym, niskim 2-piętrowym bloku. Na każdy...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Infułacka, Zamość
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Izabela Batorska