SUPA24
Overig
Overig
Overig
86 077 €
(1 565 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
Zabrze

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52...

vloer:
9. vloer van 11
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Zabrze
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NEXT HOUSE

Jerzy Piotrowski