Lijst met aanbiedingen
6
6
6
266 885 €
(2 965 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
90 m²
Jagodzińska, Wrocław
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
90 m²
badkamers
Bez podatku PCC!
Dostępne czerwiec/wrzesień 2024.
Piękne mieszkanie w przyjaznym środowisku, zielonym, kameralnym osiedlu.
Jeśli cen...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
456dagen
Bijgewerkt:
455dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Jagodzińska, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.