SUPA24
Overig
Overig
Overig
235 274 €
(3 460 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Stanisława Drabika, Wrocław

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, położone na osiedlu Nowe Miasto Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie jest ...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Stanisława Drabika, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Bartosz Delczyk