SUPA24
Overig
Overig
Overig
138 587 €
(3 300 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Agrestowa, Wrocław

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Agrestowej, Ołtaszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które położone jest przy uli...

vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 19dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Agrestowa, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Justyna Szajner