SUPA24
Overig
Overig
Overig
117 521 €
(2 938 € / m²)
Verkoop
1
1
40 m²
Buforowa, Wrocław

slaapkamer1
vlak40 m²
badkamers1

Konrad Rakowiecki
tel. 602 101 602
Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Buforowa, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Konrad Rakowiecki